UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 12297423
nr 1229 7423
Väggur
omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 26
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:42:24
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr